ZPĚT NA VÝBĚR

Organizace módních přehlídek

Deichmann - Pojďte s námi k vodě

"Pojďte s námi k vodě" - tak znělo motto tiskové konference společnosti Deichmann, která měla za cíl představit zástupcům médií trendy v obuvi pro jaro/léto 2015. Vzhledem k tématu akce jsme jako lokalitu zvolili pražský jazzový přístav Jazz Dock, který vypadá, jako by plul na Vltavě. Hosteskám jsme zapůjčili kostým plavčic z Pobřežní hlídky včetně plováku pro případ, že by se někdo z hostů topil v řece :-). Naaranžovali jsme také tematický fotokoutek stylizovaný v plážovém duchu. Použili jsme oblázky, mušle, poptali palmy, retro lehátka, záchranný kruh a slunečník. Přehlídka probíhala na motivy tanců lesních víl na vodní hladině. Tanečníkům jsme nechali ušít "vílí" kostým a za doprovodu klavírního křídla odprezentovali 20 párů obuvi a několik kabelek z kolekce Deichmann pro jaro/léto 2015. Tematicky jsme ladili také občerstvení, kdy jsme hostům nechali nachystat osvěžující letní pochoutky včetně několika druhů osvěžujících domácích limonád. Téma vody se tak prolínalo celým konceptem akce.

 
Hostům jsme vytvořili navigaci do Jazz Docku z balonků s logem klienta.
Výstavka obuvi z kolekce jaro léto 2015
Kolegyni Anetu unášejí balonky...
V plážovém pojetí akce nesmí chybět mušle
Hostesky v kostýmu Baywatch v plážovém fotokoutku
Lesní víly představily trendy v obuvi pro jaro léto 2015
Candy bar Takko

Klient Takko chtěl českým a slovenským médiím představit kolekci jaro/léto 2015, která je plná pastelových, "sladkých" barev, a zářivých barevných odstínů. Rozhodli jsme se akci pojmout v duchu motta: Takko kolekce pro nadcházející sezónu je sladká jako návštěva cukrárny. Pro pražskou akci jsme vybrali cukrárnu Myšák, pro bratislavskou pak kavárnu Au Café. Od pozvánek po každičký detail bylo vše laděno do "sladkého" stylu. Pozvánky byly baleny do růžových obálek, zajistili jsme sladký catering (makronky, cupcakes, cake pops, macron pops), nakoupili dózy, cukrovinky, růžový ubrus a růžový krepový papír pro candy bar, nechali jsme vyrobit pompony v pastelových tónech, nakoupili růžové balonky, a zajistili květinovou výzdobu, ve které byly květiny aranžovány do tvaru dortíků. Do candy baru jsme zakomponovali šperky z kolekce doplňků Takko pro jaro/léto 2015 tak, že jsme je ozdobili coby cukrovinky. Pro pražskou akci jsme pozvali jako VIP Jitku Válkovou a Martina Gardavského, kteří šli přehlídku, a jako hudební vložka vystoupila Tereza Kerndlová, která má něžný, "sladký", dívčí look. Pro slovenskou akci jsme zvolili Zuzanu Smatanovou, která je v tuto chvíli na slovenském hudebním výsluní. Akce sklidila u zástupců médií velký úspěch na českém i slovenském trhu.

 
Květiny ve tvaru dortů
Dort v barvách Takko s motivy šatů a kabelek
V rámci slovenské módní přehlídky Takko vystoupila zpěvačka Zuzana Smatanová
Hostesky oblékly tématický kostým
Sladká akce Takko aneb candy bar, pompony, růžové balonky...
Macron pops
Tiskové konference Takko na Slovensku se zúčastnilo mnoho zástupců médií
Kolekce Takko jaro léto 2015
Kolekce Takko jaro léto 2015
Kolekce Takko jaro léto 2015
Candy bar
Sladké občerstvení
Sušenky ve tvaru šatů
Jitka Válková byla hvězdou přehlídky Takko v Praze
Candy bar v cukrárně Myšák v Praze
V rámci pražské přehlídky vystoupila Tereza Kerndlová
Havajská party Takko

V listopadu 2013 představil klient Takko médiím kolekci jaro/léto 2014. Úkol zněl: vše ladit do letního stylu. Rozhodli jsme se akci pojmout tropicky, havajsky. Jako lokalitu jsme zvolili bratislavský Sky Bar s nádherným výhledem na město. Navozili jsme do něj oblázky, které jsme rozmístili od vstupu v přízemí až do baru v 7. patře, aby hosty kamínky navedly na správné místo. Nechali jsme přivézt pravé palmy a orchideje. Odkvetlé orchideje jsme zavěsili od stropu, okvětními lístky živých jsme ozdobili bar, a mezi ně umístili doplňky z kolekce jaro/léto. Také catering byl tropický, od nápojů až po dezerty. Hostesky oblékly kostýmy havajských tanečnic a do vlasů jim byla uvázána květinová ozdoba, hosté při vstupu dostali havajské věnce. Na akci vystoupila známá slovenská zpěvačka Zdenka Predná, která se oblékla také stylově a své vystoupení doplnila kapelou, která hrála na ukulele a perkusie. Letní kolekce se hostům líbila, přehlídka i vystoupení Zdenky Predné sklidila velký úspěch.  

 
Hosté dostali na uvítanou havajské věnce
Na akci zazpívala známá slovenská zpěvačka Zdenka Predná s kapelou
Kolekce jaro léto 2014
Kolekce jaro léto 2014
Kolekce jaro léto 2014
Oslava 10. výročí Takko na českém trhu

V říjnu 2013 oslavilo Takko své desáté narozeniny na českém trhu. K té příležitosti si přálo, abychom uspořádali pro zástupce médií narozeninovou oslavu.

Namísto narozeninového dortu jsme nechali připravit cupcakes s názvem Takko Fashion, a i pro hostesky jsme sehnali kostým cupcake. Přestože klobouček ve tvaru dortíku nebylo jednoduché nosit, hostesky to zvládly na výbornou. Jako lokalitu jsme vybrali restauraci Aureole v nejvyšší pražské budově City Tower. Jak přízemí budovy, tak výtah i celá restaurace byla vyzdobená balonky s logem Takko. Hostesky vítaly hosty uprostřed balonkové brány. Jako hlavní tvář módní přehlídky Takko si klient vybral Eličku Bučkovou, která sklidila velký úspěch. Takko sice slavilo narozeniny, ale dárky se rozhodlo darovat hostům. Proto každý host na konci obdržel dárkovou tašku s produktem značky Takko. 

 
Modelka Eliška Bučková
Cupcakes Takko Fashion
Hosteska v kostýmu cupcake pod balonkovou bránou
Kolekce jaro léto 2014
Eliška Bučková předvádí kolekci Takko pro jaro léto 2014
Kolekce jaro léto 2014
Kosmická přehlídka Takko

Klient Takko definoval, že si přeje představit novou kolekci Takko slovenským médiím. Požadoval netradiční lokalitu a zajímavý event.

Event jsme pojali v kosmickém stylu. Hosteskám jsme sehnali tématický kostým, catering se nesl v duchu molekulární kuchyně a coby lokalitu jsme zvolili věhlasnou Bratislavskou restauraci UFO.

Na akci vystoupila slovenská zpěvačka Kristina, a módní přehlídka představila nejnovější trendy Takko Fashion. 

 
Hostesky v tématických, kosmických kostýmech.
Známá slovenská zpěvačka Kristina
Kolekce jaro léto 2013
Doplňky z kolekce jaro léto 2013
Molekulární kuchyně
Tropická bouře Esprit

Klient Esprit se rozhodl ve své prodejně v Galerii Harfa představit kolekci jaro/léto 2013.

Akci jsme pojali v tropickém stylu. Hostesky měly kostým Havajanek, u vchodu se kromě welcome drinku rozdávala vitaminová bomba v podobě pomerančů s logem Esprit. Byl zde tropický fotokoutek pro hosty, catering se nesl v tropickém stylu, a módní přehlídka probíhala v tanečním duchu. Parket byl lemován plážovými oblázky. Tanečníci v čele s Radkem Fišerem, známým z řady muzikálů, předvedli kolekci jaro/léto v tanečním duchu. První část akce probíhala v prodejně Esprit pouze pro VIP zákazníky, a zástupce médií, druhá část se konala před prodejnou na postaveném mole pro široké publikum a návštěvníky obchodního centra.

 
Hostesky v havajských kostýmech
Taneční módní přehlídka
Taneční módní přehlídka
Tropická bouře Esprit v pražské Galerii Harfa
Deichmann - Vzhůru do oblak

Pro zástupce médií jsme připravili neopakovatelný módně-gastronomický zážitek v duchu motta: Vzneste se s námi do oblak. Pronajali jsme restauraci Oblaca v Žižkovské věži (na Slovensku restauraci UFO) a výstavku kolekce obuvi jsme naaranžovali jako slavnostní tabuli. Nechali jsme vyrobit květinové dekorace v barvách loga Deichmann, ve tvarech obuvi, a po představení aktuálních trendů si hosté mohli vychutnat výtečné speciality v oblacích. :-)

 
Celý event byl laděný do barev klienta Deichmann, zelené a bílé.
Dárkové taštičky pro hosty.
Květinové dekorace ve tvaru obuvi
"Ochutnávka" obuvi
Black & White party Takko

Jak trefné. White And Black PR připravilo Black & White párty. :-) Představení nové kolekce Takko jsme pojali v duchu hesla: Móda od Takka není jen černobílá. Event se konal ve dvou městech (Bratislava – Design Factory, Praha – NOD). Každičký detail byl laděný do černo-bílých kombinací, od welcome drinků (White Russian, Black Russian, borůvková a liči limonáda), přes brandované cupcakes (z bílé a černé čokolády), forexové desky s černobílými fotografiemi Takko v nadživotní velikosti, bílé balonky dekorované černým tylem až po trendy představené na přehlídce značky. Jednu z kolekcí tvořily právě outfity v černo-bílých variacích. V rámci slavnostního večera pro média vystoupila v ČR zpěvačka Olga Lounová a v SR pěvecké duo Twiins, taktéž oděné do černo-bílého oblečení. Twiins a Olga Lounová ale nebyly jedinými známými tvářemi na této akci. Českou přehlídku šla mimo jiné Miss ČR 2009 Aneta Vignerová, finalistka Miss ČR 2008 Kateřina Šonková, a na slovenské přehlídce zazářila Miss SR 2016 Kristína Činčurová.

 

 
Pro Black&White party jsme zvolili také černobílé fotografie Takko v životní velikosti.
Do černé a bílé byly laděny i nápoje.
Černobílý candy bar.
Na akci vystoupila zpěvačka Olga Lounová.
Jednou ze známých tváří večera byla finalistka Miss ČR 2008, Kateřina Šonková.
Na přehlídce zazářila také Miss ČR 2009, Aneta Vignerová.
Veškeré dekorace i balonovou výzdobu jsme ladili do černo-bílé.
Pěvecké duo Twiins je na Slovensku velmi oblíbené.
Deichmann – event Boty, co jdou s dobou

„Žádné boty nebudou, víš, kolik stojí? Snad nemyslíš si, že krejcárky nám krávy dojí!“ Představení podzimních trendů Deichmann jsme se snažili pojmout originálně. Napsali jsme rýmovanou divadelní hru Boty, co jdou s dobou.  Scénky se odehrávaly v 5 různých epochách (pravěk, středověk, 20. léta, 80. léta, současnost) a hlavní roli hrály, jak jinak, než boty od Deichmanna. Herci během každé scénky vystřídali několik párů bot, ke kterým se scénář vztahoval. Však se na ukázku podívejte sami zde:

Ukázka ze scénky Středověk:

https://www.youtube.com/watch?v=-0FJV4LyXPg

Ukázka ze scénky 20. léta:

https://www.youtube.com/watch?v=1HPCvVIDYJc&t=80s

 
Scénka Pravěk
Divadelní představení kolekce Deichmann v Malostranské besedě
Scénka Středověk
Scénka 20. léta